70


Trochę czasu minęło od ostatniej aktualizacji, prawda? To głównie moja wina, bo kiedy Pola zaczęła mieć więcej czasu na rysownie komiksów, mnie nagle dopadł najbardziej morderczy semestr w życiu. Teraz powinno być lżej i spróbujemy wrócić do regularnych publikacji!

24 komentarze:

 1. :O

  Czo ten Bazyl, o co mu chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 2. "Czo ten Bazyl" też było moją pierwszą myślą po przeczytaniu nowych stron (jak już wydałam z siebie "łiiii" na powrót Jagody:D)
  Oj Bazyl. Taka cudnie niejednoznaczna postać. Jaką to historię reżyseruje Jagodzie? I po co? Dlaczego Czerwona i Biała słuchają jego poleceń? Niech sobie kombinuje i snuje ten swój plan, byle się nie okazał jakimś zupełnym draniem.
  I kim właściwie jest Crynberr, jak się ma król-potwór ze snu Jagody do króla-casanovy z opowieści Bazyla i sugestii Czerwonej? Coś z tym potworem musi być na rzeczy, bo nie śniłaby o tym bez powodu, ale co w takim razie działo się z Różą? I czy Bazyl Jagodę okłamał / zataił część historii?
  No, tyle pytań retorycznych, nie mogę się doczekać dalszego ciągu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie lubię Wasz komiks. Myślałyście może o wydaniu go na papierze? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Także mam nadzieje, że kiedyś powstanie wersja papierowa!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oho, chyba wciąż ciężko... Nie ma aktualki. ;(

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba jednak coś poszło nie tak

  OdpowiedzUsuń
 7. Macie bardzo ciekawą kreskę, podoba mi się :D
  Tak przeglądam bloga i mam jedno pytanie: jak Wam się udało ustawić na blogspocie, że tak ładnie to wszystko wygląda? Można przewijać strony i od razu ma się odczucie, że to prawdziwy komiks internetowy :D Kiedyś szperałam w ustawieniach, ale nigdzie w blogspocie takich fajnych rzeczorów nie znalazłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. To ten.. było lżej? Bo publikacji jak nie było, tak nie ma :<

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaga zawieszona do odwołania :c Nie chcemy więcej długich przerw między aktualizacjami, więc komiks zawieszony do momentu napisania całości (za co zabiorę się pewnie dopiero we wrześniu). Ale jak już znów ruszymy, to z kopyta, słowo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed kolejnym apdejtem umrę z tęsknoty.
   Jak możesz ;_;

   Usuń
  2. Straciłam sens istnienia T , T

   Usuń
  3. To chociaż jakiś wpis informacyjny, że coś się dzieje albo i nie?

   Usuń
  4. Czekamy i tęsknimy ;(

   Usuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś się usunęło przez przypadek x.x Kopiując: Jest chociaż w ogóle jakaś szansa, że Jagoda pojawi się jeszcze w '15 roku? ('o')

   Usuń
 11. Przeczytałam wszystkie siedemdziesiąt stron jednym tchem. Świetny komiks, naprawdę. W dodatku jest tak przepięknie narysowany! Szkoda tylko, że został zawieszony. Cóż.

  Mam tylko jedno pytanie: jakiej czcionki używacie w dymkach? Bardzo mnie to ciekawi, zwłaszcza że jest naprawdę fajna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow, pewnie już sama sobie znalazłaś tą czcionkę xD anywayz, to Digital Strip 2 w której dorobiłam ogonki samodzielnie. Dzięki za komplement :3

   Usuń
 12. Wow... Szkoda, że minął już rok, a aktualizacji dalej nie ma :c Ale rozumiem, że nie zajmuje to mało czasu i mam nadzieję, że komiks kiedyś zostanie wznowiony :3

  OdpowiedzUsuń
 13. Chyba autorka nie ma pomysłu jak pociągnąć historię ;) Bywa i tak. żegnam wiec

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy