Z nadmiaru przyczyn miałam w tym tygodniu wybór między dotrzymaniem terminu aktualki a podkręceniem jakość kilku kolejnych stron. Postanowiłam ułatwić sobie (i umilić innym) życie. Kolejna aktualka w przyszły poniedziałek.

Chcę też wykorzystać tą okazję żeby podziękować za wszystkie komentarze. Każde słówko zostawione na stronie bardzo motywuje nas do dalszej pracy, mam nadzieję że bawicie się coraz lepiej :D życzę miłego pozostawania w napięciu.

6 komentarzy:

 1. Ja tylko chciałabym od razu zasugerować pomyślenie na zaś o wydaniu papierowym. Komiksy w internecie różny los spotyka, a to jest dobra, ciekawa i bombowo zilustrowana historia. Jako rzeczozbieracz wiem, że chciałabym to na mojej półce z komiksami.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest prawie pewne że komiks będzie wydany na papierze, pod koniec produkowania w internecie pewnie zrobimy jakąś ankietę czy coś. Dzięki za zainteresowanie :D

   Usuń
 2. Tak, papierowe wydanie tego komiksu to jest coś. Z przyjemnością postawiłabym je na półce. I co rusz je wyciągała, by raz jeszcze zachwycać się całokształtem. ;)
  No to czekam do następnego poniedziałku. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się w 100% z przedmówcami. Jagoda to naj polski komiks internetowy i warto by ją kiedyś wydać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Owszem, ale wiele komiksów, które są wydane w wersji papierowej po pewnym czasie znika z internetu, rysownik przestaje wrzucać kolejne części, szkoda by było, żeby taki los spotkał także Jagodę.
  Tak więc wersja papierowa zdecydowanie TAK, ale aktualizacje w internecie również :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy