http://sior.smackjeeves.com/


Przerwa na reklamę!

Co dociekliwsi wiedzą, że Pola prowadzi znakomity autorski komiks internetowy. Ale czy wiedzieliście, że S.I.O.R. obchodzi dzisiaj pierwsze urodziny? Z tej okazji Pola narysowała piękną rzecz - niech tych z Was, którzy jeszcze jakimś cudem do S.I.O.R.a nie dotarli zachęci do sprawdzenia tematu i szerzenia dobrej nowiny. Tak lekko prowadzonych, zabawnych i jednocześnie bardzo przemyślanych fabuł jest wciąż o wiele za mało.

PS - Pola nie płaci mi za reklamę. Niestety.

6 komentarzy:

 1. Spotkałam trochę ludzi którzy nie mieli pojęcia że mam drugi komiks, więc namówiono mnie żebym oświadczyła że owszem, mam drugi komiks. A właściwie pierwszy komiks, bo "Set i on random" cisnę już od roku i pewnie tak to będzie przez kolejne paredziesiąt lat czy coś. Komiks jest oczywiście dużo gorzej napisany, bo piszę go ja, ale rzeczywiście, może niektórzy z Was i tak chcieliby o tym nim wiedzieć.

  Fun fact: Magda napisała notkę zanim narysowałam ten obrazek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fun fact: Sior jest dużo lepszy od Jagody.

   Usuń
  2. Tak naprawdę dla mnie to jak wybierać które z twoich dzieci bardziej kochasz ;D gdyby nie pierwszy to nie miałabym żadnego komiksu, gdyby nie drugi to pewnie nadal czytałyby mnie trzy osoby, w tym moja siostra i matka, i robiłabym w czerni i bieli. A w tej chwili uzależniłam się od obu tak że jak któregoś nie robię to swędzą mnie ręce :P więc cieszę się że mam dwa.

   Usuń
  3. Po prostu uważam, że powinnaś się bardziej doceniać, bo Twoje własne rzeczy są naprawdę świetne (:.

   Usuń
  4. Uwielbiam własne rzeczy, nie mogę bez nich, po prostu muszę wmówić sobie że są jednak trochę do dupy od czasu do czasu żeby starać się bardziej :D

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy